Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

niedziela.pl

Aktualności

Film o męczennikach Szpęgawska

Unisławskie Towarzystwo Historyczne, Fundacja Generał Elżbiety Zawackiej, Instytut Pamięci Narodowej - Delegatura w Bydgoszczy, Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych i Gmina Miasta Toruń zapraszają na film:
"Szpęgawsk 1939 - Zbrodnia Pomorska".
Dwór Artusa, 22 listopada, godz. 17.30. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Rusza II edycja akcji Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży „Polak z sercem”

W najbliższy weekend rusza II edycja akcji Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży „Polak z sercem”. O zbiórce żywności, produktów dla polskich świetlic i akcji SMS na rzecz rodaków ze Wschodu mówili organizatorzy i partnerzy obecni na konferencji prasowej w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski 5 listopada w Warszawie.

Czytaj więcej...

Film „Nieplanowane” od 1 listopada w polskich kinach

Od 1 listopada w polskich kinach można oglądać film „Nieplanowane”. W krajach, gdzie odbyły się już jego premiery, wywołał on duże zainteresowanie. Film został objęty patronatem abp. Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.

Czytaj więcej...

Rzecznik Episkopatu przed Halloween: Zamiast straszyć, świętujmy ze świętymi

Halloween to zwyczaj, obcy naszej kulturze, tradycji i wierze. Zamiast straszyć, świętujmy ze świętymi. Zachęcam do włączenia się w akcję Holy Wins, czyli „Święty zwycięża”. Promuje ona świętość, radość i dobroć – powiedział rzecznik Episkopatu ks. Paweł Rytel-Andrianik.

Czytaj więcej...

Radio Watykańskie

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć