Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

Liturgiczne czuwania adwentowe

Zbliża się czas adwentu, który bardzo łatwo możemy przeoczyć. W sklepach, mediach i przestrzeni publicznej zaraz po uroczystości Wszystkich Świętych pojawiają się produkty świąteczne, a z głośników lecą kolędy i piosenki świąteczne. Chcemy w tym roku spróbować przeżyć czas adwentu zatrzymując się choć na chwilę. Wbrew temu co dzieje się dokoła nas i rozbudzić w naszym sercu tęsknotę za Zbawicielem. Chcemy wspólnie jako parafia oczekiwać na nadejście Jezusa Chrystusa, naszego Przyjaciela!
Dlatego zapraszamy Was wszystkich na liturgiczne czuwania adwentowe, które odbywać się będą w naszym kościele parafialnym pw. Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu na Rubinkowie 1 (ul. Rydygiera 21) o godz. 20:30 w soboty poprzedzające wszystkie niedziele adwentu, tzn. 27 listopada oraz 4, 11 i 18 grudnia. 
Chcemy wspólnie modlić się Liturgią Godzin przez śpiew psalmów oraz wsłuchiwanie się w Boże słowo. Niech liturgia tego czasu poprowadzi nas zgodnie z jej duchem, abyśmy jeszcze lepiej przygotowali się na przyjście Chrystusa oraz na zbliżające się święta Bożego Narodzenia
Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć