Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

Paczuszka dla maluszka

Dla Życia

W dziele ochrony życia oprócz modlitwy jaką wkrótce podejmiemy – kolejną Duchową Adopcję, nie powinno zabraknąć również naszej konkretnej materialnej pomocy ofiarowanej potrzebującym.

Ta konkretna pomoc to „Paczuszka dla maluszka” organizowana przez Fundację Małych Stópek, której misją jest ochrona każdego poczętego dziecka, niezależnie od warunków i okoliczności w jakich się poczęło.

Kochani!

Jesteśmy zaproszeni do włączenia się w tę świąteczną zbiórkę, która będzie trwała przez cały czas Adwentu. Zgromadzone dary trafią do domów samotnej matki, hospicjów perinatalnych i rodzinnych domów dziecka w całej Polsce.Potrzebne są przede wszystkim artykuły higieniczne takie jak pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżające, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, itp. Dary te będzie można składać do kosza znajdującego się przy choince . Na choince zawieszone sa symboliczne bombki z informacją o zbiórce. Składając dar można zabrać ze sobą taką bombkę i zawiesić ją na choince w domu. Wszystkich parafian serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę materialną pomoc. Bóg zapłać za okazane dobre serce. Bądź wielki i pomóż!

Wspólnota Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć