1. Uwielbiamy dziś Boga w Trójcy Świętej Jedynego. Niech uzdolni nas do życia w pokoju i bratniej miłości! Zapraszamy na dzisiejszą wieczorną modlitwę uwielbienia i o uzdrowienie.
  2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiane są codziennie po mszy świętej wieczornej (z wyjątkiem niedzieli, a w środy wraz z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy). Jezusowe Serce chce pokrzepić każdego z nas – korzystajmy więc z daru Jego obecności!
  3. W środę (7.06) po mszy wieczornej wyjątkowe spotkanie z Alanem Amesem autorem bestsellerowej książki „Oczami Jezusa”. Przez czterdzieści lat żył z daleka od Kościoła, a dziś daje świadectwo o Bożej miłości na całym świecie. Posługujący modlitwą o uzdrowienie opowie nam o swoim spotkaniu z Bogiem i poprowadzi krótką modlitwę. Będzie można też zakupić jego książki. Serdecznie polecamy – może warto zaprosić kogoś na to spotkanie?
  4. W czwartek (8.06) przypada wyjątkowa uroczystość dla nas jako katolików – Boże Ciało. Po mszy świętej o 8.00, czyli ok. 9.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do kościoła na II Rubinkowie, gdzie będzie odprawiona msza święta odpustowa. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w procesji, co jest wyrazem naszej czci i wiary wobec Chrystusa Eucharystycznego. Zachęcamy, by udekorować także okna swoich mieszkań. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne, i nie tylko, do sypania kwiatków. Tego dnia msze święte w porządku  niedzielnym za wyjątkiem mszy o 9.30.
  5. W sobotę po nabożeństwie różańcowym spotkanie formacyjne Koła Żywego Różańca.
  6. W przyszłą niedzielę (11.06) o godz. 12.30 mszę świętą po raz pierwszy odprawi u nas Łukasz Nehring, który odbywał swoją praktykę diakońską jako swoje podziękowanie za czas pobytu pośród nas. Zapraszamy!
  7. Przyszła niedziela to także dzień modlitwy za naszą ojczyznę – zapraszamy na różaniec na godz. 16.00, a wieczorem na mszę świętą.
  8. Bóg zapłać za wszelką troskę o nasze wspólne dobro, jakim jest parafia! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spotkania rocznicowego I Komunii świętej. Za tydzień zbiórka do puszek jako wsparcie wyjazdów wakacyjnych dla naszych ministrantów i młodzieży z KSMu, którą serdecznie polecam Waszej ofiarności.
  9. Uprzejmie informujemy kierowców, że ze względu na planowany festyn od 12 do 18 czerwca teren kościelny będzie zamykany; możliwość parkowania będzie tylko w czasie nabożeństw.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja Petryckiego l. 54 z ul. Rydygiera, Małgorzatę Czapską l. 65 z ul. Rakowicza, Romualda Skalińskiego l. 90, Romana Sękowskiego l. 68 z ul. Buszczyńskich. Rodzimom składamy wyrazy współczucia, a zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…