Back to Top

ŻYCIE PARAFII

Pielgrzymka do Medjugorie - trwają zapisy

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

Ksiądz proboszcz serdecznie dziękuję za spotkanie ze wszystkimi osobami, które przybyły na spotkanie w sprawie pielgrzymki do Medjugorie.  Zapisywać się można w biurze parafialnym od 6.02 do 6.03 - warunkiem jest wpłata zaliczki w wysokości 500,00 zł. Przedstawiamy wszystkim plan pielgrzymki.

Spotkanie opłatkowe Domowego Kościoła

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W sobotę 14 stycznia 2023 r. odbyło się spotkanie opłatkowe wspólnoty Domowego Kościoła. Spotkanie poprzedziła Eucharystia której przewodniczył moderator wspólnoty ks. Bartosz Serwiński a homilię wygłosił proboszcz ks. Andrzej Kowalski. Po Mszy Świętej zebrani udali się do salki katechetycznej gdzie zebrani złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem. Przy świątecznym stole była okazja by w miłej atmosferze porozmawiać oraz zaśpiewać piękne, polskie kolędy. Były drobne upominki dla dzieci i dużo radości ze wspólnego przebywania z sobą.

Spotkanie opłatkowe Żywego Różańca

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W sobotę 14 stycznia odbyło się spotkanie kolędowe wspólnoty koła żywego różańca oraz wspólnoty osób modlących się w intencji kapłanów. Dzięki zaangażowaniu wielu osób spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze przy wspólnym śpiewie kolęd.

6 stycznia w naszej parafii

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną świętem Trzech Króli. Ten świąteczny dzień w naszej parafii był wyjątkowo bogaty w wydarzenia. O godzinie 11 do naszej świątyni zawitali Kolędnicy Misyjni, którzy razem z Siostrami Terezjankami głosili nam Dobrą Nowinę. Popołudniu odbył się koncert kolęd i wspólne kolędowanie wraz z Violą Brzezińską i Sławkiem Kosińskim. W koncercie licznie uczestniczyli parafianie oraz przybyli goście wraz z rodzinami, którzy chętnie włączyli się w śpiew kolęd. 

„Paczuszka dla Maluszka” w parafii Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu.

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W niedzielę 11 grudnia 2022 roku w naszej parafii podjęliśmy już po raz dwudziesty drugi Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. To bezcenna aktywna postawa żywego kościoła dla świata, w szczególności wobec nasilenia się ataków na fundamentalne wartości chrześcijańskie, a konkretnie na świętość każdego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

Strona 1 z 8

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć