Parafia Matki Bożej
Królowej Polski
Toruń-Rubinkowo I

1 października 2017 roku w naszej parafii o godzinie 12.30 była sprawowana Msza Święta dziękczynna za dar złożenia profesji wieczystej oraz za wszystkie osoby, które Pan Bóg postawił na drodze życia s. Moniki Sztamborskiej. Siostra Monika jest naszą parafianką, w dzieciństwie należała do Eucharystycznego Ruchu Młodych, a od czasu liceum do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Wspólnoty te były prowadzone w naszej parafii przez siostry urszulanki. Po zakończaniu studiów nasza parafianka wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusowego założonego przez świętą Urszulę Ledóchowską. Siostra Monika przeszła  siedmioletni okres formacji (kandydatura, postulat, nowicjat, juniorat) i 15 sierpnia 2017 roku złożyła profesję wieczystą ślubując życie w czystości, ubóstwie i posłuszeństwie. Obecnie siostra pracuje z młodzieżą w szkole prowadzonej przez siostry urszulanki w Pniewach.

  •  PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA  MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI W TORUNIU
  • ADRES PARAFII: ul. Rydygiera 21 87-100 Toruń
  • TELEFONY: biuro 56 6455861, proboszcz 56 6455801, wikariusze 56 6455802
  • BIURO PARAFIALNE CZYNNE CODZIENNIE: w godzinach 1600-1745 w poniedziałek, środę i piątek również 900-1000. W niedzielę biuro nieczynne
  • NR. KONTA PARAFII: 26 1020 5011 0000 9402 0091 4150
  • ADMINISTRACJA STRONY INTERNETOWEJ: kontakt e-mail(tylko w sprawach dot. strony internetowej):Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
  • Wszelkie materiały do umieszczenia na naszej stronie oraz inne sprawy, proszę uzgadniać z Kancelarią Parafialną, osobiście lub telefonicznie                                     
  • Zalecane przeglądarki:                     
  • STRONA GŁÓWNA - OGŁOSZENIA PARAFIALNE - SŁOWO NA DZIŚ - AKTUALNOŚCI

 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.