Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

Domowy Kościół rozpoczął nowy rok formacyjny

W niedzielę - 8 września, na Mszy św. o godz.11:00 wspólnota Domowego Kościoła naszej parafii, rozpoczęła nowy rok formacyjny. Mszę św. celebrował ks. Dawid Lewicki - Moderator Kręgów naszej parafii. Małżonkowie i rodziny czynnie włączyli się w przygotowanie liturgii a schola pod opieką Sióstr Terezjanek uświetniła Eucharystię pięknym śpiewem. Kolejny rok formacyjny będzie przeżywany pod hasłem „Wolni i wyzwalający”. To nawiązanie do 40. rocznicy proklamowania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Po Mszy świętej wspólnota spotkała się na agapie gdzie kilka par małżeńskich obchodziła jubileusze i kolejne rocznice zawarcia sakramentu małżeństwa.

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć