Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

Nawiedzenie Ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy 22-23 czerwca 2020r.

22 i 23 czerwca 2020 r. nasza parafia przeżywała nawiedzenie Ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 18:00 proboszcz ks. prałat Kazimierz Piastowski powitał Ikonę Matki Bożej Nieustającej Pomocy w naszej parafii. Pieśnią „Do Ciebie Matko szafarko łask” rozpoczęła się Nieustanna Nowenna której przewodniczył o. Wojciech misjonarz-redemptorysta. W czasie nowenny o. misjonarz odczytał prośby i podziękowania jakie wierni złożyli do przygotowanej stągwi. W prośbach tych wierni wyrazili swoje najgłębsze uczucia miłości, potrzeby dnia codziennego, swoje bóle i potrzeby, modlono się o powołania kapłańskie i zakonne oraz o błogosławieństwo dla siebie i naszych rodzin. Następnie rozpoczęła się Msza święta której przewodniczył o. Wojciech. Pierwszy dzień nawiedzenia zakończył Apel Jasnogórski o godz.21

W drugi dzień nawiedzenia od wczesnych godzin rannych trwano na modlitwie indywidualnej przed Ikoną Matki Bożej. Popołudniu na zakończenie nawiedzenia odprawiono Mszę świętą a ks. proboszcz Kazimierz Piastowski zawierzył parafię Matce Bożej Nieustającej Pomocy.

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć