Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

Zakończenie roku formacyjnego DK u Królowej Polski na Rubinkowie.

Na zakończenie rocznej pracy formacyjnej, wspólnota Domowego Kościoła na Rubinkowie I, spotkała się jak co miesiąc na Mszy Świętej, jednak tym razem na niedzielnej z całą parafią. Dziękując Bogu za miniony, jakże nietypowy rok pracy, wypraszaliśmy o potrzebne łaski dla wspólnoty na kolejny okres. Ponadto wielką radością była druga intencja z okazji 15-lecia ślubu Lidki i Macieja Lawęckich, w której dziękowaliśmy Bogu za ich sakrament małżeństwa i otrzymane łaski oraz wypraszaliśmy o niegasnącą i owocną miłość na następne lata. 

Cała wspólnota Domowego Kościoła czynnie włączyła się w obsługę Mszy Świętej.

Przed rozesłaniem, kapłan bardzo serdecznie i ciepło gratulując jubilatom, uzmysłowił wiernym parafii, jak ważne jest świętowanie ważnych w życiu rocznic i  uroczystości, powierzając je Bogu w łączności z Kościołem.

Potem, już na zewnątrz świątyni, było dużo serdecznych słów, podziękowań i życzeń od poszczególnych małżeństw dla jubilatów. Poza tym wszyscy się za sobą dość mocno stęskniliśmy. Dlatego była okazja do małych pogaduszek. A po krótkich i istotnych dla naszej wspólnoty komunikatach, była okazja do wspólnych pamiątkowych fotek.

Blanka i Janek Ciemielewscy

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć