Różaniec ? tajemnica sukcesu życiowego w XX rozdziałach.

 

Jan Budziaszek jest autorem książek, m. in. znanego cyklu ?Dzienniczka perkusisty?. Ma także w swoim dorobku utrwalone na płytach z jego udziałem koncerty pieśni religijnej. W trakcie trwania spotkań była możliwość wzbogacenia się w ulubioną książkę lub płytę z wpisem autora. Było także wiele okazji w międzyczasie do indywidualnych rozmów.

Z zainteresowaniem Jan Budziaszek został przyjęty przez młodzież na specjalnie zorganizowanych spotkaniach w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu. Równie gorąco był przyjmowany w Wyższym Seminarium Duchownym, a na zakończenie pobytu w Toruniu był gościem na spotkaniu kapłanów dekanatu Toruń I.

Blandyna i Jan Ciemielewscy

Wspólnota Domowego Kościoła

 

Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. (Mt 5,15)

Gorąco zachęcamy parafian i uczestników spotkań z Janem Budziaszkiem do podzielenia się z innymi na naszej stronie parafialnej swoimi uczuciami i świadectwem związanymi ze świeżymi jeszcze przeżyciami spotkań rekolekcyjnych.

Serdecznie zapraszam do przesyłania świadectw na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć