Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

Lista sponsorów i darczyńców Parafialnego Festynu Rodzinnego 2014

Lista sponsorów i darczyńców Parafialnego Festynu Rodzinnego 2014

Sponsorzy instytucjonalni (urzędy, firmy):

  1. Urząd Miasta Toruń
  2. Państwowa Straż Pożarna w Toruniu
  3. firma „Hanza” z Torunia
  4. firma „Techbud” z Torunia
  5. Spółka „Tormec Reduktor” z Torunia
  6. „Euro Biuro” z Torunia
  7. Apteka im. J.Korczaka na Rubinkowie
  8. Apteka Viola
  9. Cukiernia „Lucynka”

10. Sklep Rybny „Sumik”

11. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rubinkowo”

12. Zespół Szkół CKU w Gronowie

13. Zakład Masarski w Miliszewach

14. Parafia pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

15. Fundacja im. Brata Alberta Warsztaty Terapii Zajęciowej „Bratanki” w Toruniu

16. firma „WULKAN”

17. Komenda Miejska Policji w Toruniu

18. Straż Miejska w Toruniu

19. Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu

20. Agencja Reklamowa MARTYN

21. Alstar 7 Sp. z o.o. Oddział Przetwórstwa Mięsnego „Serdelek” w Różankowie

22. Bella Line Wellness Centrum

23. Cukiernia Franciszka Pokojskiego

24. Hurtownia Materiałów Biurowych i Zabawek „PANDA”

25. Hurtownia „Hektor” Sp.J.

26. „Iglotex” Toruń Sp. z o.o.

27. Inter Cars S.A. w Inowrocławiu

28. Planetarium im. Władysława Dziewulskiego

29. P.H.U. Ciesielski Bartosz Logistyk z Inowrocławia

30. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa „Torseed”

31. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Toruniu

32. Salon Piłkarski WRÓBEL-GOL

33. Salon fryzjerski na Rubinkowie

34. Sklep Zoologiczny „Nerro”

35. Świstowski S.A.

36. Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu

37. UNIGUM z Torunia

38. Centrum Rehabilitacyjne „REMED” z Torunia

39. Sklep „PALUSZEK”

40. firma „Kagum”

41. PHU Flisak

42. firma „Auto alarm radio”

43. Pan Wiceprezydent Zbigniew Rasielewski

44. firma „Stalweld” Sp.j. z Torunia

45. firma „Tank” Sp.j.

46. Salonu samochodowy Toyota

47. firma „Pomiar-Service s.c. ze Złotorii

48. Salon „MACHTEL-OPTYKA”

49. Piekarnia w Głogowie

 Sponsorzy indywidualni:

50. Ks. Prałat Kazimierz Piastowski

51. Ks. Bartłomiej Sławiński

52. Pani Zdzisława Adamczyk

53. Pani Ewa Adamska

54. Pani Janina Autrieb

55. Pani Krystyna Bolewicka

56. Pani Bogusława Bonisławska

57. Pani Regina Dubiel

58. Pani Leokadia Fido

59. Pani Danuta Jaruga

60. Pani Krystyna Kopczyńska

61. Pani Teresa Kowalska

62. Pani Małgorzata Kożuchowska

63. Pani Katarzyna Lens

64. Pani Anna Nitecka

65. Pani Teresa Nowarkiewicz

66. Pani Maria Odejewska

67. Pani Barbara Oleksowicz

68. Pani Wiesława Szymańska

69. Pani Bożena Tamiłowska

70. Panie K. i H. Kmieć

71. Pan Czesław Ciemielewski

72. Pan Marek Kociuba

73. Pan Marcin Kurpiowski

74. Państwo Ania i Marek Borowik

75. Państwo Ania i Piotr Cichy

76. Państwo Jadwiga i Sławek Gołomscy

77. Państwo Joanna i Andrzej Jakimiec

78. Państwo Beata i Jacek Piwońscy

79. Grupa anonimowych darczyńców z terenu parafii

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć