Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

W mocy Ducha Świętego


W dniu 10 września 2015 r. o godzinie 18:00 odbyła się Msza Święta inaugurująca nowy rok formacyjny Kręgów Domowego Kościoła naszej parafii, który przebiegać będzie pod hasłem "W mocy Ducha Świętego". Eucharystii przewodniczył i homilię wygłosił moderator ks. Dawid Lewicki. Eucharystia przygotowana została przez rodziny z wspólnoty Domowego Kościoła zarówno od strony liturgicznej poprzez czytania, modlitwę wiernych, czy dary przez Służbę liturgiczną. 

Tak przy okazji: wszystkie małżeństwa zainteresowane pogłębianiem swojej małżeńskiej miłości – niezależnie od wieku i stażu – serdecznie zapraszamy do włączenia się w naszą wspólnotę!

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć