Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

Grupa młodzieży z Hong Kongu w naszej parafii

W dniach 21-24 lipca 2016 gościliśmy w naszej parafii młodzież z Hong Kongu, która przyjechała na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. W czwartkowy wieczór młodzież wzięła udział wraz z parafianami w czuwaniu modlitewnym. Było to bardzo radosne spotkanie wypełnione modlitwą i śpiewem. W niedzielę 24 lipca o godz.11.00 została odprawiona Msza św. posłania z udziałem młodzieży z Hong Kongu której przewodniczył ks. Marcin Banach. Mszę koncelebrowali ks.Sac Cyrillus Mariae Cheung z Hong Kongu oraz pochodzący z naszej parafii ks. Czesław Wojciechowski również pracujący w Hong Kongu. Na zakończenie Mszy świętej proboszcz ks. prałat Kazimierz Piastowski przewodniczył obrzędowi posłania Pielgrzymów z naszej parafii, którzy jadą na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Ostatnim punktem spotkania był pokaz slajdów w którym młodzież przedstawiła życie Kościoła w Hong Kongu, swoją kulturę oraz nauczyła nas podstawowych zwrotów w swoim języku.

Zobacz zdjęcia w galerii fotografii

Msza Święta Posłania

Zobacz wykonane pieśni na czuwaniu z młodzieżą z Hong Kongu

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć