Parafia Matki Bożej Królowej Polski

Toruń-Rubinkowo 1

Msza święta dziękczynna za dar złożenia profesji wieczystej s. Moniki Sztamborskiej

1 października 2017 roku w naszej parafii o godzinie 12.30 była sprawowana Msza Święta dziękczynna za dar złożenia profesji wieczystej oraz za wszystkie osoby, które Pan Bóg postawił na drodze życia s. Moniki Sztamborskiej. Siostra Monika jest naszą parafianką, w dzieciństwie należała do Eucharystycznego Ruchu Młodych, a od czasu liceum do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Wspólnoty te były prowadzone w naszej parafii przez siostry urszulanki. Po zakończaniu studiów nasza parafianka wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusowego założonego przez świętą Urszulę Ledóchowską. Siostra Monika przeszła  siedmioletni okres formacji (kandydatura, postulat, nowicjat, juniorat) i 15 sierpnia 2017 roku złożyła profesję wieczystą ślubując życie w czystości, ubóstwie i posłuszeństwie. Obecnie siostra pracuje z młodzieżą w szkole prowadzonej przez siostry urszulanki w Pniewach.

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć