Poniedziałek

20.05.2024

 

NMP
Matki Kościoła

  6:30 - O Boże Bł., opiekę MBKP dla Łukasza z okazji urodzin

  7:30 - O Dary Ducha Świętego i Boże Bł. dla dzieci i wnuków

  7:30 - O szczęśliwą operację oka dla Piotra

18:00 - Marka Nica (int. od sąsiadów)

18:00 - Tadeusza, Mirosława i Marię Kamińską-Pich oraz rodziców z obojga stron

18:00 - Tadeusza i Jadwigę Kwaśnickich i dziadków z obu stron

18:00 - Tadeusza Bekisz (r. śm.)

Wtorek

21.05.2024

 

 

 

  6:30 - Mariana Wrzesińskiego (int. od grupy wspierającej modlitwą kapłanów i parafian)

  7:30 - O Beatyfikację Sł. Bożego Ks. Bp Szelążka

  7:30 - O Boże Bł., opiekę MBKP i uwolnienie z aresztu Ks. Michała i córki Karoliny i Urszuli

18:00 - Jana Karpińskiego

18:00 - Siostrę Stefanię i męża Mieczysława i dziadków Sobótków i Kownackich oraz dusze czyśćcowe

18:00 - O łaskę zdrowia dla żony Iwony

Środa

22.05.2024

 

 

  6:30 - Dziękczynna w 19 rocznicę trzeźwości

  7:30 - Stanisława Jacek (int. popogrz.)

  7:30 - Adama i Helenę Kamińskich, Kazimierza i Klarę Mondraszewskich, Zenona i Teresę Zagrabskich

18:00 - Rodziców Janinę (3 r. śm.), Władysława Rojek i zm. z obu rodzin

18:00 - Wiesławę i Zbigniewa Nowackich oraz Jadwigę Pakulską

18:00 - Dziękczynna za szczęśliwą operację i szczęśliwe życie po operacji z prośbą o dalsze Boże Bł., opiekę MBKP dla Małgosi, syna oraz córki z rodziną i mamy

Czwartek

23.05.2024

 

Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

  6:30 - Krystynę Szychowską (int. popogrz.)

  7:30 - Roberta Jaskółę (int. od ZP „Misterium”)

18:00 - Dziękczynna za otrzymane łaski, a zwłaszcza zdrowie z prośbą o dalsze Boże Bł. dla całej rodz.

18:00 - Dziadków Lewandowskich, Nasieniewskich, rodziców Jadwigę i Feliksa, brata Kazimierza

18:00 - Edwarda Byczkowskiego (2 r. śm.), rodziców Lewandowskich, Byczkowskich i Mariana Modrzejewskiego

Piątek

24.05.2024

 

NMP Wspomożycielki Wiernych

  6:30 - Elżbietę Graduszewską (37 r. śm.) Jadwigę i Antoniego Graduszewskich

  7:30 - Mariannę Grajkowską (1 r. śm.) i zm. z rodziny

  7:30 - Annę Balinowską (int. popogrz.)

18:00 - Romana Sękowskiego (1 r. śm.) zm. Henrykę Szymborską, Andrzeja Rogorza i z rodz. Sękowskich

18:00 - Małgorzatę Czapską (1 r. śm.)

18:00 - Helenę Seifert (int. z ok. imienin i Dnia Matki)

Sobota

25.05.2024

 

 

  6:30 - Halinę Boruch (5 r. śm.), teściów Jakuba i Matyldę oraz siostrę Wandę

  7:30 - Męża Mariana Ćwiklińskiego (3 r. śm.) zm. rodziców Pietrzykowskich i Ćwiklińskich, zm. z rodziny Rutkowskich

  7:30 - Marka Nica

18:00 - Zbigniewa Beckier (19 r. śm.) oraz Stanisławę Beckier

18:00 - Waldemara Szymczaka (9 r. śm.) oraz rodziców Julię i Stanisława Szymczak

18:00 - Rodziców Jadwigę i Zdzisława Luberadzkich (int. od córki)

Niedziela

26.05.2024

 

Najświętszej Trójcy Świętej

  6:30 - Mariannę i Stanisława Strzeleckich oraz babcię i dziadków

  8:00 - Rozalię i Bronisława Szymeckich i zm. z rodziny

  8:00 - Krystynę i Jana Dembek oraz Wiktora Skrzypnika

  9:30 - Rozalię Borkowską

  9:30 - Ludwika Janowskiego (w dniu urodzin) (int. od żony, dzieci i wnuków)

11:00 - O zdrowie i Dary Ducha Świętego dla Magdaleny

11:00 - Rodziców Uzarewicz, teściów Garkowskich i męża Edwarda

11:00 - Zenona Masilunas (25 r. śm.) i teściów

12:30 - SUMA PARAFIALNA

12:30 - O Boże Bł., dary Ducha Świętego i opiekę MBKP dla wnuka Mateusza z ok. 18 urodzin

12:30 - Georginę i Ryszarda Wegnerowskich

18:00 - Czesławę Chudyk (int. z ok. Dnia Matki)

18:00 - Krystiana Ratajczaka (27 r. śm.) zm. z rodz. Ratajczaków, Stefana Socha