Back to Top

Rok 2018

Spotkanie opłatkowe Domowego Kościoła

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

Jak co roku tak i w tym wspólnota Domowego Kościoła naszej parafii spotkała się, aby świętować razem Narodzenie Pańskie. 13 stycznia 2018r. o godzinie 11:00 uczestniczyliśmy we Mszy Św. odprawianej przez proboszcza ks. prałata Kazimierza Piastowskiego. Następnie po przejściu do pobliskiego Domu Sióstr rozpoczęliśmy wspólnotowe spotkanie. Podczas  dzielenia się opłatkiem i składania życzeń dało się odczuć radość i pokój jakie zostały wlane w nasze serca  podczas przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia. Śpiew kolęd jeszcze bardziej wprowadzał nas w świąteczny nastrój. Oczywiście nie zabrakło poczęstunku, wypieków, owoców, kawy i herbatki oraz wizyty św. Mikołaja z podarunkami dla dzieci.

Msza święta w intencji rychłej beatyfikacji Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

Msza św. w niedzielę 25 lutego o godz.11 miała wyjątkowy charakter, gdyż odprawiana była w intencji beatyfikacji Sługi Bożego, ks. Franciszka Blachnickiego – założyciela Ruchu Światło-Życie. Eucharystii przewodniczył ks. Marcin Sokołowski a obsługę liturgiczną przygotowały kręgi Domowego Kościoła naszej parafii. Oprawę muzyczną zapewniła nasza schola dziecięca. Rok formacyjny w Ruchu Światło-Życie przebiega w tym roku pod hasłem "Sługa Niepokalanej" i nawiązuje do dwóch postaci: Matki Bożej  oraz Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

Uroczysta Komunia Święta dzieci z SP nr.23

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

29 kwietnia bieżącego roku w naszej parafii obchodziliśmy piękną uroczystość pierwszej komunii swiętej. Tego dnia do pierwszej komunii świętej przystąpiły dzieci z Szkoły Podstawowej nr 23. Dziękujemy tym wszystkim, którzy pomagali i przyczynili się do odbycia tej pięknej uroczystości w naszym kościele. Gratulujemy również wszystkim dzieciom i życzymy im, aby Jezus wzmacniał ich miłość i wiarę.

Odpust Parafialny 03.05.2018

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

3 maja obchodziliśmy Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. W naszej parafii sumie odpustowej o godz. 18.00 przewodniczył ks. bp Andrzej Suski.

Strona 1 z 5

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć