Back to Top

Wykład wiedzy i przykład wiary

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

 

Wielkie zainteresowanie, o czym świadczył wypełniony kościół, wywołało w minioną niedzielę, 7 listopada,  spotkanie z dr. n. med. Tadeuszem  Wasilewskim, który wygłosił konferencję o szacunku i godności każdej istoty ludzkiej w kontekście leczenia niepłodności małżeńskiej. Podczas tego, trwającego ponad dwie godziny, bardzo udanego spotkania, zadano również liczne pytania Panu Doktorowi, który swoją postawą daje wspaniałe świadectwo życia wiarą Kościoła katolickiego.

Dr Tadeusz Wasilewski jest współtwórcą funkcjonującej w Białymstoku kliniki NaProMedica, wykorzystującej najnowsze osiągnięcia naprotechnologii w pomocy małżeństwom borykającym z problemem niepłodności.

Duchowa Adopcja po raz 10-ty

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W tym roku po raz 10-ty zostało podjęte w naszej parafii, dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.Uroczyste przyrzeczenie, poprzedziła  niedzielna Suma, której przewodniczył proboszcz ks.prałat Kazimierz Piastowski.

Święto Świętej Rodziny 2010

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W tym roku Święto Świętej Rodziny obchodziliśmy w drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia. W naszej parafii na zaproszenie proboszcza i duszpasterzy, tradycyjnie przybyli małżonkowie na sumę o godzinie 12.30.

Strona 1 z 2

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć