W niedzielę 29 września - w naszej parafii, Mszą św. został zainaugurowany nowy rok formacyjny wspólnoty Domowego Kościoła.  Mszy św. przewodniczył i homilię wygłosił moderator wspólnoty Ks. Bartosz Serwiński, który także poprowadził modlitwę przed wystawionym Najświętszym Sakramentem; zawierzając wspólnotę, małżeństwa i rodziny patronce naszej parafii Matce Bożej Królowej Polski. Spotkanie zakończyło radosne powakacyjne spotkanie przy kawie i ciastkach w salce przy zakrystii. Małżonków którzy pragną razem wspólnie wrastać w wierze w przyjaźni z Bogiem, zapraszamy do wstąpienia w szeregi Domowego Kościoła. Wystarczy zgłosić się do naszych duszpasterzy. Zapraszamy również na spotkanie w salce przy zakrystii 10 października po wieczornej Mszy świętej.