Back to Top

Rok 2021

Rok 2021

Święto Świętej Rodziny u Matki Bożej Królowej Polski

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

Z inicjatywy Duszpasterzy wspieranych przez Wspólnotę Domowego Kościoła od 16 lat w naszej parafii pielęgnowana jest piękna tradycja bardzo uroczystego obchodzenia Święta Świętej Rodziny w pierwszą niedzielę po Bożym Narodzeniu.

Mikołajki Wojewódzkie na I Rubinkowie

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W sobotni grudniowy wieczór w kościele parafialnym Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu odbyły się VI Wojewódzkie Mikołajki pt. „Rodzina”.

Jezus jest naszym Królem

W Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata na Mszę świętą o godz. 11.00 dzieci przyszły do kościoła Matki Bożej Królowej Polski w koronach na głowie, by wszystkim zebranym w świątyni przypomnieć, że jesteśmy dziećmi Najwyższego Króla Królów!
Najmłodsi parafianie wzięli udział w procesji na wejście. Idąc za krzyżem do ołtarza śpiewali razem: Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie, to nasze rycerskie hasło.

Modlitwa, zabawa i warsztaty

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

W sobotę 20 listopada 2021 roku dziecięca schola przy parafii Matki Bożej Królowej Polski w Toruniu miała kolejne w tym roku szkolnym spotkanie formacyjne połączone z warsztatami.

Każdy może być święty!

W niedzielę 31 października 2021 roku w Parafii Matki Bożej Królowej Polski na Mszę świętą o godz. 11.00 najmłodsi parafianie przybyli przebrani za swoich ulubionych świętych lub w aureoli na głowie. W ten sposób rozpoczęliśmy świętowanie Uroczystości Wszystkich Świętych.

Strona 1 z 4

Strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Więcej informacji w polityce prywatności
Dalsze informacje Zgadzam się Odrzuć